O nas

 

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY KLIENCI

 

 Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy portal turystyczny lapokazje.com. gdzie prezentujemy pomysły na wakacje w najpopularniejszych i najpiękniejszych regionach turystycznych, które pokochały miliony pasjonatów niecodziennych krajobrazów, piaszczystych plaż i lazurowego nieba.

 Dzięki temu, iż jesteśmy agentem najbardziej znanych i cenionych firm turystycznych na polskim rynku, możemy zaproponować Państwu niemal wszystkie najciekawsze kierunki wypoczynku zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

 Proponujemy wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane oferty znanych

 touroperatorów jak: Itaka , Rainbow , Grecos, Neckermann, Exim Tours, Wezyr Holidays,

 Ecco Travel ,oraz wiele, wiele innych.

 Oferujemy także rezerwację biletów lotniczych wszystkich przewoźników po najniższych cenach, a także sprzedaż biletów autokarowych.

 Jesteśmy przekonani, iż nasze ponad 10 – cio letnie doświadczenie zawodowe, częste wyjazdy studyjne mające na celu sprawdzenie jakości proponowanych usług, proponowana przez nas oferta wypoczynku i atrakcyjne ceny zagwarantują Państwu udane wakacje, a nasze wieloletnie doświadczenie znajdzie odbicie w Państwa satysfakcji i powiększy grono stałych i lojalnych klientów, a co za tym idzie pozycję najsolidniejszego biura w Suwałkach.

 W roku 2010 Agencja Turystyczna Suwalszczyzna zajęła 1 miejsce w Rankingu Suwalskich Przedsiębiorstw jako Firma najlepiej gospodarująca swoim potencjałem w 2009r.

 

Z poważaniem

 Paweł Bogdanowicz